Naše mnohaleté zkušenosti se Somavedicem [příběh]

01.07.2021

Proč by tě měly naše mnohaleté zkušenosti se Somavedicem zajímat? Protože už od samotného začátku bylo v celku jasné, že právě tahle svítící skleněná bambulka odpaluje vstup do nové životní etapy nejen pro nás dva, ale z velkou pravděpodobností i pro všechny, kteří se nebojí zkoušet nové přístupy a sunout svůj život nevyhnutelně v před.

Somavedic Amber a limitovaná edice kobaltové karafy. (2021)


2016 - první Somavedic 

Prvního Somavedic Medic (dnes model Sky) si přitáhla do života Mirka za poslední peníze v peněžence (12 100 Kč), které jsme měli v tu chvíli k dispozici. Byl to svého času nejdražší a nejsilnější model. Zároveň byla Mirka nadšená ze samotného telefonátu s Ivanem Rybjanským, který ji vzhledem k přechozené borelioze a domě stojící na spodní vodě doporučil kombinaci Somavedicu s biorezonancí Bicom.

Přístup tvůrce Somavedicu byl naprosto klidný a zároveň praktický a stručný, což posílilo Mirčinu důvěru. Tenkrát jsem Mirku jako správně ochočený materialista a skeptik považoval trochu za blázna, ale zároveň mě video, které jsme společně viděli na cestách k sobě upřímně zaujalo. Možná, snad na Vánoce... říkal jsem si... Mirka objednala hned... 

Nejvíce vzrušující byla představa, že by Somavedic skutečně mohl fungovat...

Se zaujetím sledujeme rozhovor s tvůrcem Somavedicu, který Mirku před lety přesvědčil Somavedic zakoupit. Píše se rok 2015 a Ivan Rybjanský má za sebou již prvních 5 let tvrdé práce, zkušeností a zpětných vazeb od klientů.


Naše postřehy a pocity po zapnutí Somavedicu

Po rozbalení a zapojení mě brněly ruce a lechtalo v břichu. Mirka prohlásila, že tohle je na ní docela silné kafe, protože ji brnělo celé tělo a neví jestli takový nášup vůbec vydrží. Museli jsme si oba sednout. Po několika hodinách fyzické pocity odezněly a vracely v mírných ozvěnách ještě pár dnů. Hned po rozbalení Somavedicu jela Mirka na doporučení do Ostravy na Bicom k paní Novákové. (dnes již na důchodě).

V prvních týdnech jsme pozorovali určité zklidnění. Z videa a webu Somavedic jsme měli informace, že nic není hned a je potřeba čas na to, aby si Somavedic jak se říká "sednul" a zároveň se daly "věci" do pohybu. Každopádně jsme tušili, že Somavedic něco "dělá" a u nás dochází k pozitivním změnám.

Hlavně v pohodě ;-)
Hlavně v pohodě ;-)
Somavedic Medic v opálovém skle. Rok 2016 a svítí dodnes (2021)
Somavedic Medic v opálovém skle. Rok 2016 a svítí dodnes (2021)

Každým pádem život jede dál a Somavedic svítí nonstop. Tak uvídíme...


Pár měsíců po rozsvícení...

Po dvou měsících jsem zaznamenal, že se mi výrazně zlepšila pokožka na obou rukou, které byly svého času vystaveny každodenní tvrdé prací kolem zvířat (30 koz) a roubenky (opravy, úklidy, prořezy v lese). Najednou zmizely oděrky, zranění a ruce se mi mnohem méně špinily. Dnes to přisuzuji zvýšené citlivosti, která se při jakémkoli práci projeví v tom, že děláte věci vědoměji a nepoužíváte jen fyzickou sílu. Respektive s věcmi méně člověk bojuje, ale spíše spolupracuje. 

Mirka hned od prvního dne navštívovala Bicom a po třetí návštěvě dostala za pár dnů teplotu, kterou se rozhodla nesrážet práškama. I před Somavedicem a Bicomem jsme věřili, že tělo samo ví co je pro něj dobré, takže jsme nechali horečku proběhnout. Během druhého dne měla Mirka čtyřicítky a pokud by odpadla a horečka neopadávala, tak nejspíš volám rychlou. Jenže třetí den se z peřiny vyklubal krásný motýl. Tohle bylo něco jako znovuzrození. Zpětně nám došlo, že její tělo tuhle kouzelnou funkci horečky nemohlo několik let spustit. Náhoda? Spíš ne. Nutno dodat, žen nikoho nenavádíme k odmítání konvence (holistice) v oblasti zdravotnictví, ale pouze popisujeme vlastní zkušenost.

Fotky regenerovaných rukou jsem bohužel nezaznamenal. Stejně jako Mirčino znovuzrození. Tak přihodím aspoň krásné fotky motýlu ;-) + zdroj: unsplash.com

Najednou jsme měli více sil zvládat výzvy, které nám život neustále přináší s mnohem větší lehkostí...


Očistec kam se podíváš...

Když se člověk ohlédne v čase a nemá v hlavě úplně "naprdíno", tak mu dojde, že se zapnutým Somavedicem doma prostě přichází očistec na mnoha úrovních. A to od těch nejhrubších struktur jako je úklid domova a jeho okolí (bagrování v matérii), až po ty nejjemnější "kvantově jemnohmotné struktury" jako jsou mentální vzorce, programy (návyky) a přesvědčení. Zdá se, že Somavedic nezasahuje do těla, ale pouze zvyšuje laťku kvality prostředí ve kterém se člověk pohybuje, žije a spí (regeneruje). Ovšem jak vše souvisí se vším a neexistuje náhoda... No tak asi víte kam směřuji...

Najednou sedím u počítače, pracuji jako grafik na volné noze a mám finančně nadstandardně ohodnocenou práci na dálku. Mirka v prvním roce po rozsvícení Somavedicu pracovala v lesní školce a už zvažovala, že bude také doma dělat co chce a jak chce. A taky, že jo. V jejím případě to byla etapa keramiky a porcelánu, takže kupuje pec a pouštíme se společně do alchymie výpalu. Nutno dodat, že tohle bylo ještě před pár měsíci naprosto nedosažitelné a nemyslitelné.

Tak nějak pozvolna, nenásilně začíná vše souviset se vším a slovo "náhoda" zní stále vtipněji..

Model Somavedic Atlantic na saténové látce
Model Somavedic Atlantic na saténové látce
Detail na křišťálový korpus modelu Somavedic Medic (dnes model Sky)
Detail na křišťálový korpus modelu Somavedic Medic (dnes model Sky)

Nový přístup k práci...

Během pár měsíců došlo k tolika změnám, že jsme se nestačili divit. Ale Bůh (všehomír-vesmír) nemá evidentně rád nudu, takže se hned do života poskládá nová výzva. Začalo se mě honit hlavou, že potřebuji dělat něco užitečného pro ostatní. V té době jsem pracoval na dálku pro odnož zbrojního průmyslu (v oblasti optiky) a najednou mi došlo, že svou prací podporuji něco co podporovat zkrátka nechci. 

Když jsem se v duchu zeptal "kde bych mohl být užitečný i pro ostatní", tak odpověď pocitově přišla prakticky hned = nemusel jsem pro odpověď chodit daleko, protože Somavedic svítil přímo přede mnou na pracovním stole. Rozhodl jsem se, že pomůžu právě Somavedicu tím co umím. V té době si webové stránky, texty a fotky v rámci úspor dělal Ivan Rybjanský prakticky na koleně svépomocí. A právě v tomhle jsem mu byl schopen pomoci prakticky (i)hned. Zvedl jsem telefon a nabízím tvůrci Somavedicu bartrovou spolupráci a připravuji prezentaci ve které posuneme design o pár levelů výš. Ivan Rybjanský na základě návrhu mou nabídku přijal. Spolupracujeme vlastně dodnes a již pro Somavedic pracuje i Mirka na zákaznické péči.

Ten pocit, když máte znalosti a schopnosti, kterými pomůžete někomu kdo už lidem léta pomáhá je zkrátka k nezaplacení... 

Mír a klid...
Mír a klid...
... nebo boj a drama?
... nebo boj a drama?

Žívá voda je základ...

Po  půl roce jsme dostali darem model Atlantic, který umí upravit strukturu a paměť vody. Bydleli jsme v podstatě na samotě u lesa (zkrátka a v ráji), na kopci v Beskydských horách a nad námi už nebylo nic (stovky hektarů lesa) co by vodu nějakým způsobem znehodnotilo, přesto jsme zjistili, že ve studni máme problém. Je vykopaná na špatném místě... Přímo na zlomu, který výrazně vodu znehodnocoval. A jéééé jej.

Každým pádem to co Atlantik dokázal udělat s vodou ze studny byl prostě zázrak. Tohle byl velmi silný impulz začít do podpory Somavedicu šlapat mnohem víc. Když se potká voda, která má rozbitou strukturu ze Somavedicem, tak má člověk za pár minut důkaz, že Somavedic prostě funguje a vodu bez průtoku (doteku s přístrojem) promění. Můžete být nejzatvrzelejší skeptik, ale ten pocit a změna vody je nepopiratelná...

Voda ze studny upravena Somavedicem byla najednou jemná a lahodná, prostě jsme se nemohli dopít konce...

Naše aktuální instalace Atlanticu u přívody vody. (2021)
Naše aktuální instalace Atlanticu u přívody vody. (2021)
Atlantic je prostě krásný a pro nás zcela klíčový model.
Atlantic je prostě krásný a pro nás zcela klíčový model.

2018: Přelomový model Uran

Jakmile vstoupil na trh model Uran, který krom harmonizace prostředí umí také strukturovat vodu jako model Atlantic, tak začala teprve pořádná jízda. Jednoduchou matikou si klienti Somavedicu spočítali, že jeden model je levnější než dva a poměrem cena/výkon dělá z Uranu zkrátka jasnou volbu pro naprostou většinu lidí, kteří umějí počítat. My měli radost, protože u nás doma svítil další Somavedic a harmonice byla opět intenzivnější. Už jsme měli tři: Medic, Atlantic a Uran. 

Klienti začali více popisovat své zkušenosti ze Somavedicem, které nás dále motivovaly k dalšímu práci a vývoji. Samozřejmě se vynořovaly i první agresivnější kritiky od lidí, kteří... jak jsme postupně zjišťovali z pravidla Somavedic nezažili naživo. Najednou začaly Somavedic mnohem více zajímat i klienty v zahraničí a na webu přibývaly jazykové mutace, tým Somavedic se začal rozrůstat a navazovaly se nové spolupráce. 

Model Somavedic Uran odpálil raketu v prodejích a hlavně v zájmu lidí...

Uran harmonizuje nejen prostor, ale také vodu
Uran harmonizuje nejen prostor, ale také vodu
Fotíme v ateliéru úspěšnou trojku ;-)
Fotíme v ateliéru úspěšnou trojku ;-)

2019: Model Gold nás nakopal prcky...

Myšleno pochopitelně v dobrém slova smyslu ;-) Model Gold je vytvořen na zakázku a díky použitým materiálům jde o nejdražší model a cena se stanovuje individuálně (v ČR). Díky spolupráci s Ivanem Rybjanským, která nabírala na obrátkách se jeden Gold z nenadání objevil i u nás doma. Byl poskládán pro mě a Ivan Rybjanský mě tenkrát s úsměvem upozorňoval, ať se připravím, že to bude celkem jízda. Ještě dnes si vybavuji ten nepopsatelný pocit, když jsem ho rozbalil.

Během měsíce nastal takový kolotoč, že jsme se nestačili divit. Najednou jsme se měli vystěhovat z Ráje a se sebou nezapomenout přibalit i celou mini-zoo, která nám tak nějak vznikla za pár let pod rukama. A to celé v rekordním čase (více v článku o nás). Nutně netvrdím, že to způsobil Gold, ale já sám. Spíš bych řekl, že Gold dokáže vytvořit prostředí ve kterém se zkrátka vše sune rychleji a hlavně pocitově = tak jak má. Tento efekt se dostavuje i u jiných modelů, ale u Goldu to jde nejrychleji. Mirce Gold na míru přiletěl za nedlouho taky. Bylo to jako bychom ze Škodovky 120 přesedli do Mercedesu. 

S Goldem to pro nás začala být pořádná jízda.

Somavedic Gold na pořádném špalku ;-)
Somavedic Gold na pořádném špalku ;-)
Těžko vysvětlitelná, ale přesto hezká barevná kombinace ;-)
Těžko vysvětlitelná, ale přesto hezká barevná kombinace ;-)

2020: Model Amber podráždil kritiky...

V tomto roce byl vytvořen nekompromisní sériově vyráběný model Amber. Výkonově stojí někde mezi Uranem a Goldem. Jeho cenovka je 48 400 Kč a podle toho také vypadá. Je určen pro lidi, kteří nemají rádi kompromisy, chtějí to nejlepší, ale zároveň si schovávají Gold jako radost do budoucna. Samozřejmě si Amber našel prakticky okamžitě přízeň klientů.

Jakmile se Somavedic Amber objevil v e-shopu, tak netrvalo dlouho a našel se novinář, který nás začal v podstatě označovat za podvodníky. Během 48 hodin to od něj zkopírovaly a v různých variacích papouškovaly další mediální plátky včetně bulváru. Negativní reklama = taky reklama. Ve všech případech kluci pochopitelně nezmiňovali několik faktů, které jsme měli dostupné na našem webu a vypichovali jen to co se jim hodilo. Zkrátka novinářská žumpa jak se patří. Celé to podtrhla ještě parta Sysifos, která udělila firmě zlatý bludný balvan v kategorii družstev za rok 2020. S úsměvem děkujeme za motivaci. Zdá se, že Somavedic dělá svou práci opravdu dobře ;-) 

Někteří lidé nás považuje za podvodníky, ale my jim ve skutečnosti nenuceně podáváme "berle"... 

Nabízí se hezké přirovnání s automobilem. V roce 1888 se údajně Berta Benzová vydala na více než 100 km cestu prvním automobilem. Touto cestou demonstrovala, že je to zkrátka možné. Dnes nám v tomto odvětví probíhá podobná situace a namísto Berty-Benzové máme Elona Maska s elektromobily Tesla. Podobně tomu bylo také s dotykovými telefony, které ještě poměrně nedávno odmítali všichni zastánci tlačítkových telefonů. Uběhlo pár let a ejhle... ;-)


Kdo nezkusí, ten nepozná...

Postupně jsme vypozorovali. že všichni kritici mají jedno společné = nikdy Somavedic nevyzkoušeli. A tím celá diskuze jaksi postrádá smysl, protože se nemůžeme opřít o zkušenost, která je zkrátka nenahraditelná. Nicméně očerňující kampaň jsem přešli bez impulzivních reakcí a obhajob a jedeme dál jako obvykle. Vraťme se k faktu, že už takřka 5 let dáváme možnost klientům vyzkoušet Somavedic po dobu 60 dnů a v případě, že není spojen, tak nám k může Somavedic zaslat a my mu pošleme peníze v plné výši zpět. Můžeme si to dovolit, protože Somavedic vrací jen promile klientů.

Naštěstí se stále více lidé všeobecně opírají o osobní zkušenost, která vytváří to nejdůležitější a tím je důvěru. A je to tak jednoznačně dobře. Není se čemu divit, když jsme doslova zaplavování obrovským množstvím informací ze všech stran, které mají k pravdě často hodně daleko.

Osobní zkušenost je klíčová a dnes prakticky jediná možnost na kterou díkybohu sází stále více lidí...

Naše kamarádka si vybírá v kavárně, který Somavedic si koupí... Krásně se nám potkaly barvy na stole ;-)
Naše kamarádka si vybírá v kavárně, který Somavedic si koupí... Krásně se nám potkaly barvy na stole ;-)

Závěrem

Po naší osobní zkušenosti včetně referencí od klientů a nespočtu zákulisních historek můžeme s klidným srdcem konstatovat, že Somavedic byl pro nás tou nejlepší investicí, jakou jsme v životě udělali. Moc děkujeme Ivanovi Rybjanskému a celému týmu, že můžeme být součásti něčeho tak originálního a přínosného.


Další články na blogu


Proč by tě měly tyto afirmace zajímat? Protože se po těchto afirmacích člověk cítí často mnohem lépe a vede klidnější a spokojenější život po všech stránkách. Jednoduchost tkví v tom, že přečtení několika vět zabere jen pár minut denně. Překvapilo mě i několik pozitivních zpětných vazeb od mých přátel a ty mě motivovaly poslat afirmace dál...

Proč by tě měly věčné principy zajímat? Protože není vůbec lehké se v těchto oblastech zorientovat a najít v dnešním chaotickém oceánu informací ty skutečně podstatné. Jedná se o živoucí principy, které nemají počátek a konec. Nejsou to žádné trendové témata, ale něco s čím se člověk setkává celý život. Toto shrnutí může vnést do života člověka...

Proč by tě měly naše mnohaleté zkušenosti se Somavedicem zajímat? Protože už od samotného začátku bylo v celku jasné, že právě tahle svítící skleněná bambulka odpaluje vstup do nové životní etapy nejen pro nás dva, ale z velkou pravděpodobností i pro všechny, kteří se nebojí zkoušet nové přístupy a sunout svůj život nevyhnutelně v před.

Proč by tě měl náš příběh zajímat? Může ti pomoci najít v životě více důvěry, pevnosti a odvahy žít svůj život tak, jak si přeješ ty a nikdo jiný. Také se může dostavit efekt pozitivní inspirace k tomu jít stále dál... ono nám stejně všem nic jiného nezbývá ;-)