Marek a Mirka Vančurovi

"Miluj a dělej, co chceš." - Aurelius Augustinus

Tenhle citát jsme objevili až po tom co takhle žijeme a musíme říct, že to ten Aurelius trefil naprosto perfektně. Ale k věci...

Kdo jsme?

Oba pocházíme z Valašska v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Po poměrně bujarém dospívání a střídavých studijních pobytech v Praze, Ostravě a Olomouci jsme oba došli do bodu, kdy jsem potřebovali opustit stres, který život ve městě ne-zřídkakdy doprovází. Naše cesty se prolnuly při hledání klidného místa pro život ideálně v přírodě. 

Společně žijeme již 8 let v Beskydech na klidných a krásných místech. Více než 6 let pracujeme z domova přičemž před Covidem jsme byli za exoty, ale dnes už jsme v celku normální ;-)  


Co děláme?

Na své cestě se věnujeme dlouhodobě zdraví, osobnímu rozvoji, péči o ducha, mysl i tělo. Naši pozornosti neuniklo také kvalitní jídlo a máme také rádi práci s přirozenými materiály jako je dřevo, kámen, hlína a sklo. Marek se ze zaujetím pouští do světa primárních tvarů a geometrie a Mirka medituje nad malířským plátnem a maluje mandaly. Oba již léta hrdě a věrně pracujeme na dálku pro Somavedic Technologies.

Nejednou byl náš styl života označen za doslova bohémský. Ačkoli to bylo myšleno možná trochu ironicky, tak nám nezbývá než souhlasit ;-)


Milujeme, děláme co chceme a pevně věříme, že o to v životě právě jde. - Manželé Vančurovi


Marek

Neúnavný poutník světlem poznání

Mirka

Tvůrkyně míru, lásky a péče