Mirka a Marek Vančurovi

Kdo jsme?

Oba pocházíme z Valašska (Beskydy) v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Po poměrně bujarém dospívání a střídavých studijních pobytech v Praze, Ostravě a Olomouci jsme oba došli do bodu, kdy jsem potřebovali opustit stres a sociální vazby, které nám nevyhovovaly. Naše cesty se prolnuly při hledání klidného místa pro život ideálně v přírodě. 

Společně žijeme již 10 let v Beskydech na klidných a krásných místech. Více než 7 let pracujeme z domova. Před kovidem jsme byli za exoty, ale dnes už jsme v celku normální ;-)  


Co děláme?

Na naší cestě se věnujeme dlouhodobě zdraví, osobnímu rozvoji, péči o ducha, mysl i tělo. Díky tomu jsme našli několik zajímavých a účinných technik a technologii, které podporují člověka na cestě životem. Jsme externími členy týmu Somavedic a poskytujeme birezonanci Bicom. Krom toho máme rádi práci s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, hlína, papír a sklo. Taky rádi houbaříme nebo jen tak lelkujeme po horách. 

Nejednou byl náš styl života označen za bohémský. Ačkoli to bylo myšleno možná trochu ironicky, tak nám nezbývá než souhlasit ;-)


Milujeme, děláme co chceme a pevně věříme, že o to v životě právě jde. - Manželé Vančurovi