Mirka a Marek Vančurovi

"Miluj a dělej, co chceš." - Aurelius Augustinus

Tenhle citát jsme objevili až po tom co takhle žijeme a musíme říct, že to ten Aurelius trefil naprosto perfektně. Ale k věci...

Kdo jsme?

Oba pocházíme z Valašska v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Po poměrně bujarém dospívání a střídavých studijních pobytech v Praze, Ostravě a Olomouci jsme oba došli do bodu, kdy jsem potřebovali opustit stres a sociální vazby, které nám nevyhovovaly. Naše cesty se prolnuly při hledání klidného místa pro život ideálně v přírodě. 

Společně žijeme již 8 let v Beskydech na klidných a krásných místech. Více než 6 let pracujeme z domova. Před Covidem jsme byli za exoty a nefakčenka, ale dnes už jsme v celku normální ;-)  


Co děláme?

Na své cestě se věnujeme dlouhodobě zdraví, osobnímu rozvoji, péči o ducha, mysl i tělo. Naši pozornosti neuniká vše kvalitní od nabýtkového designu, přes hudbu po chutné jídlo. Máme také rádi práci s přírodními materiály jako je dřevo, kámen, hlína, papír a sklo. Radi houbaříme nebo jen tak lelkujeme po horách. Marek se ze zaujetím pouští do světa primárních tvarů a geometrie a Mirka medituje nad malířským plátnem a maluje mandaly. Oba již léta pracujeme na dálku pro Somavedic, který je pro nás srdcovka.

Nejednou byl náš styl života označen za doslova bohémský. Ačkoli to bylo myšleno možná trochu ironicky, tak nám nezbývá než souhlasit ;-)


Milujeme, děláme co chceme a pevně věříme, že o to v životě právě jde. - Manželé Vančurovi